حضور بسیجیان پست بانک استان خراسان شمالی در مراسم تشییع شهدای گمنام

بسیجیان پایگاه مقاومت 9 دی پست بانک استان خراسان شمالی در مراسم تشییع پیکر پاک شهیدان گمنام این استان شرکت کردند.

فرمانده بسیج وزارت ارتباطات: پست بانک ظرفیت های زیادی برای خدمت رسانی به هموطنان دارد

پست بانک یک مجموعه خدمات رسان است که می تواند با بهره گیری از ظرفیت ها و استفاده از فرصت ها، بسیاری از نیازهای بانکی هموطنان را به ویژه در مناطق روستائی و دوردست برطرف سازد.

فرمانده بسیج وزارت ارتباطات: پست بانک ظرفیت های زیادی برای خدمت رسانی به هموطنان دارد

پست بانک یک مجموعه خدمات رسان است که می تواند با بهره گیری از ظرفیت ها و استفاده از فرصت ها، بسیاری از نیازهای بانکی هموطنان را به ویژه در مناطق روستائی و دوردست برطرف سازد.

پایگاه بسیج پست بانک منطقه یک تهران افتتاح شد

پایگاه بسیج پست بانک منطقه یک تهران طی مراسمی با حضور مهندس فراهانی سرپرست و عضو هیات مدیره این بانک، سرهنگ دولت آبادی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرمانده حوزه مقاومت بسیج، مدیران امور شعب و سازمان و برنامه ریزی و تنی چند از مدیران پست بانک افتتاح شد.

آخرین جلسه شورای بسیج پست بانک در سال 91 برگزار شد

آخرین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران در سال 91 با حضور اعضای آن شانزدهم اسفندماه برگزار شد.

افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان خراسان شمالی

شانزدهمین پایگاه پست بانک ایران در استان خراسان شمالی تحت عنوان "پایگاه 9دی" با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک، فرمانده بسیج ادارات، معاون سپاه و کارمندان بسیج ادارات پست، مخابرات و پست بانک استان در شهرستان بجنورد افتتاح شد.

برگزاری سمینار آموزشی "گفتمان ولایت" توسط بسیج

حوزه مقاومت بسیج با همکاری اداره کل آموزش و تحقیقات در راستای برنامه های آموزشی بانک و به منظور ارتقاء سطح آگاهی و بصیرت افزایی مدیران و کارکنان مجموعه بانک سمینار آموزشی "گفتمان ولایت" را با حضور مدیران و کارکنان واحدهای ستادی و مناطق تهران در محل سالن اجتماعات ساختمان آموزش برگزار کرد.

قهرمانی بسیج خواهران پست بانک در مسابقات طناب کشی جام فجر

تیم طناب کشی بسیج خواهران پست بانک ایران با شکست حریفان عنوان قهرمانی مسابقات دهه فجر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به دست آورد.

قهرمانی بسیج پست بانک در مسابقات طناب کشی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تیم طناب کشی بسیج برادران پست بانک ایران با شکست حریفان عنوان قهرمانی مسابقات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که به مناسبت دهه مبارک فجر و آغاز سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد را از آن خود کرد.

برگزاری مراسم جشن انقلاب در پست بانک ایران

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین دهه مبارک فجر و آغاز هفدهمین سال فعالیت پست بانک ایران، مراسم جشنی با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان ستادی و مناطق تهران روز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات این بانک برگزار شد.

تجدید میثاق بسیجیان پست بانک با آرمان های امام (ره) در حسینیه جماران

بسیجیان پست بانک ایران در آستانه دهه مبارک فجر و گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همگام با سایر مسئولان و بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در حسینیه جماران بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

حضور بسیجیان پست بانک در مراسم گلباران جایگاه جلوس و سخنرانی تاریخی امام(ره) در بهشت زهرا

بسیجیان پست بانک ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کنار بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر اقشار جامعه در مراسم گلباران جایگاه جلوس و سخنرانی تاریخی امام(ره) در بهشت زهرا حضور یافتند.

برگزاری اردوی زیارتی خواهران بسیجی پست بانک در جمکران

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی حوزه مقاومت بسیج، اردوی زیارتی خواهران بسیجی پست بانک در مجموعه فرهنگی جمکران برگزار شد.

برگزاری جلسه دی ماه شورای بسیج پست بانک ایران

جلسه دی ماه شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران با حضور فرمانده، جانشین وی و اعضای شورای این حوزه در دی ماه یال جاری برگزار شد.

برگزاری همایش "ارتقاء بصیرت سیاسی" توسط بسیج پست بانک

حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در راستای برنامه های عملیاتی سال جاری با همکاری اداره کل آموزش و تحقیقات اقدام به برگزاری همایش ارتقاء بصیرت سیاسی نمود.

گرامیداشت سالروز تاریخی 9 دی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

مراسم گرامیداشت سالروز تاریخی 9 دی با حضورمدیران و کارکنان بسیجی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمانها و شرکت های تابعه از جمله بسیجیان پست بانک ایران در سالن شهید قندی تهران برگزار شد.

دیدار بسیجیان پست بانک البرز با آیت اله نوری همدانی

بسیجیان پست بانک استان البرز همزمان با برپائی اردوی فرهنگی در استان قم با آیت اله نوری همدانی مرجع عالیقدر دیدار و گفتگو کردند.

برگزاری همایش تحکیم بنیان خانواده توسط بسیج پست بانک

حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در راستای اجرای برنامه های عملیاتی سال جاری، همایش تحکیم بنیان خانواده را با حضور برادران و خواهران بسیجی واحدهای ستادی و مناطق تهران برگزار کرد.

افتتاح پایگاه بسیج شهید باهنر پست بانک استان کرمان

پانزدهمین پایگاه بسیج پست بانک ایران تحت عنوان "پایگاه شهید باهنر" در پست بانک استان کرمان با حضور فرمانده بسیج این بانک، مسئولان سپاه و بسیج و همچنین تنی چند از مدیران استانی افتتاح شد.

افتتاح پایگاه بسیج پست بانک خراسان جنوبی

پایگاه بسیج پست بانک استان خراسان جنوبی تحت عنوان پایگاه "رهروان ولایت" با حضور فرمانده حوزه مقاوت بسیج پست بانک ایران، فرماندهان ناحیه مقاومت و کارمندان استان، مدیران کل ارتباطات و فناوری و پست و همچنین مسئولان پست بانک استان افتتاح شد.