حجت الاسلام آقائی: پست بانک حامی اشتغال زائی در روستاهاست

پست بانک ایران تنها بانک ارائه کننده خدمات خرده بانکداری و حامی اشتغال زائی در روستاهاست که با ارائه خدمات متنوع بانکی نقش مستقیمی در توسعه و آبادانی روستاها و مناطق محروم کشور دارد.

حضور بسیجیان پست بانک در مراسم یادواره شهدای ترور کارکنان دولت

به مناسبت سی امین سالگرد آغاز جنگ مسلحانه گروهک تروریستی منافقین علیه ملت ایران، اولین مراسم یادواره شهدای ترور کارکنان دولت با حضور فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول (ص)، خانواده های معظم شهداء، بسیجیان پست بانک ایران و سایر مسئولان کشوری و لشگری در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.

حضور بسیجیان پست‌بانک ایران در نمایشگاه دهکده مقاومت

حضور بسیجیان پست‌بانک ایران در همایش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

بسیجیان پست‌بانک ایران در همایش بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شرکت کردند.

حمایت بسیجیان پست بانک ایران از قیام مردم مظلوم بحرین

بسیجیان پست بانک ایران همگام با بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر بسیجیان سازمانها و ادارات با تجمع در میدان فلسطین تهران از قیام های مردم برضد حکومتهای مستبد منطقه بویژه قیام مردم مظلوم بحرین حمایت کردند.

دعوت پست بانک ایران از هموطنان برای کمک به قحطی زدگان سومالی

پست بانک ایران از تمامی هموطنان مومن، خداجو، روزه دار و نوع دوست مسلمان میهن پهناور اسلامی بمنظور کمک به مردم قحطی زده و ناتوان سومالی دعوت به عمل می آورد.

دوازدهمین همایش سراسری فرماندهان بسیج پست، پست بانک و مخابرات در مشهد مقدس برگزارشد

دوازدهمین همایش سراسری فرماندهان بسیج شرکت های پست، پست بانک و مخابرات با حضور 120 نفر از فرماندهان مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حوزه ها و پایگاه های شرکت های تابعه از سوم لغایت پنجم خردادماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

دومین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران در سال جاری برگزار شد

دومین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران با حضور فرمانده و اعضاء شورا به منظور هم اندیشی و بهره گیری از نقطه نظرات آنان و تبادل نظر درخصوص برنامه ها و فعالیت های بسیج در سال جاری برگزار شد.

دکترتقی پور: حرکت بسیجی از صدر اسلام شروع شده است

حرکت بسیجی از زمان حضرت محمد (ص) و امیرالمومنین (ع) برای پشتیبانی از دین خدا و اسلام شروع شده و حرکت های بسیجیان ما نیز الهام گرفته از این رسالت است.

سرهنگ دولت آبادی : هدف ورزش خدمت به خلق خداست

داشتن روحیه ورزشی و توانایی جسمی از راههای مهم خدمت به خلق و رضایت خدا است.

سرهنگ دولت آبادی: حضور مادر شهید احمدی روشن در جمع ما افتخار بزرگی است

سرگرد لک زائی: اهداف طرح صالحین در راستای منویّات مقام معظم رهبری است

اهداف و رسالت طرح شجره طیبه صالحین بسیج در راستای منویّات مقام معظم رهبری و در قالب افزایش بصیرت و بینش است.

سومین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران برگزار شد

سومین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران با حضور فرمانده و اعضاء شورا به منظور بررسی و برنامه ریزی درخصوص برپائی مراسم سومین شب خاطره بسیج و بهره گیری از نقطه نظرات آنان و همچنین هماهنگی های لازم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: در این جلسه علاوه بر بررسی موضوع مذکور، اعضاء شورای بسیج بانک نظرات، ایده ها و راهکارهای خود را جهت برگزاری مطلوب مراسم جشن نیمه شعبان و برپائی اردوی آموزشی – نظامی گردان عاشورا مطرح نمودند.

سومین مراسم شب خاطره پست بانک ایران برگزار شد

سومین شب خاطره بسیج پست بانک ایران بعنوان بیست و سومین شب خاطره از سلسله برنامه های فرهنگی – ارزشی مرکز مقاوت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور تعدادی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس، سرهنگ دولت آبادی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت، فرماندهان حوزه ها و پایگاه های شرکتهای تابعه و استانهای کشور، مدیران و مسئولان شرکتهای تابعه وزارت و همچنین مدیران و بسیجیان پست بانک و خانواده های آنان در سالن شهید قندی تهران برگزار شد.

ششمین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران در سال جاری برگزار شد

ششمین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران با حضور فرمانده و اعضای شورا به منظور اجرای برنامه های ابلاغی و طرح های بسیج ناحیه ادارات و همچنین بیان نقطه نظرات و دیدگاه های اعضای شورا در این راستا برگزار شد.

صعود بسیجیان پست‌بانک ایران به ارتفاعات توچال

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر بسیجیان پست‌بانک ایران در یک کوهپیمایی دسته‌جمعی به ارتفاعات توچال تهران صعود کردند.

غبار روبی مزار شهداء توسط بسیجیان پست بانک ایران

بسیجیان پست بانک ایران همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها با حضور در گلزار بهشت زهرای تهران، مزار شهداء را غبار روبی و گلباران کردند.

فراخوان برگزاری جشنواره بزرگ مسابقه هنرمندان خانواده پست بانک ایران توسط بسیج

فرمانده بسیج پست بانک: خدمت رسانی به مستضعفان و محرومان از بهترین ارزشهاست

کارکنان پست بانک ایران بدون هیچ چشمداشتی و با وحدت و همدلی همواره درصدد خدمت رسانی به مستضعفان و محرومان جامعه هستند و آن را از بهترین ارزش می دانند.

فرمانده بسیج پست بانک: وظیفه بسیج حفظ ارزش ها و ترویج احکام الهی است

حفظ ارزشها، ترویج احکام الهی، ارتقاء فرهنگ بصیرت، رعایت واجبات و آمر به خوبی ها از وظایف اصلی و مهم بسیجیان در پست بانک ایران است.