جلسه هماهنگی اعضای شورای بسیج پست بانک ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

جلسه هماهنگی اعضای شورای بسیج پست بانک ایران متشکل از برخی معاونت های این حوزه جهت برنامه ریزی و هماهنگی به منظور اجرای برنامه های ابلاغی مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

برگزیدگان مسابقه بزرگ فرهنگی عفاف و حجاب پست بانک ایران اعلام شدند

برندگان مسابقه عفاف و حجاب که به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در چهار بخش؛ طراحی پوستر، نماهنگ(کلیپ)، متن (بهترین جمله یا متن کوتاه با موضوع عفاف و حجاب) و عکاسی (با موضوع جلوه هایی از زیبایی حجاب) ویژه کارکنان پست بانک ایران و خانواده های آنان توسط حوزه مقاومت بسیج این بانک برگزار شد مشخص شدند.

تجلیل از کارکنان سادات پست بانک ایران در سراسر کشور

حجت الاسلام آقایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران به مناسبت عیدسعید غدیرخم از کارکنان سادات این بانک تجلیل نمود.

برگزاری سمینار کرونا، اضطراب و سلامتی توسط بسیج پست بانک ایران

سمینار تخصصی کرونا، اضطراب و سلامتی با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور دکتر ایرانی روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه و کارکنان ستادی پست بانک ایران و مناطق غرب و شرق استان تهران، بیست و دوم تیرماه برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی تاریخ تحلیلی صدر اسلام توسط حوزه مقاومت بسیج در سالجاری

دوره آموزشی تاریخ تحلیلی صدر اسلام با محوریت "غدیر تا عاشورا" با حضور حجت الاسلام منصوریان مدرس حوزه و دانشگاه از تیرماه سالجاری در روزهای چهارشنبه به مدت 20جلسه در سایت فرهنگ ساختمان آموزش برگزار می شود.

برگزاری جلسات مشاوره خانواده توسط حوزه مقاومت بسیج در سالجاری

حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در راستای تحکیم بنیان خانواده طبق سنوات گذشته از ابتدای تیرماه سالجاری اقدام به برگزاری جلسات مشاوره خانواده نموده که با استقبال کارکنان همراه شده است.

مشارکت حوزه مقاومت بسیج در طرح "پست بانک ایران برای ایران همدل"

حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران درراستای عمل به منویات مقام معظم رهبری درخصوص کمک مؤمنانه به نیازمندان و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی برای حمایت از نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا با همکاری مدیریت شعب استان‌ها و مناطق، پایگاه های بسیج استانی و اداره کل روابط عمومی اقدام به مشارکت در طرح "پست‌بانک‌ایران برای ایران همدل" درسطح کشور نمود.

دومین جلسه اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در سال جاری برگزار شد

دومین جلسه اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در سال جاری با توجه به ابلاغ برنامه های سال 99 به معاونت های حوزه با حضور حجت الاسلام آقایی و اعضای آن، یازدهم خردادماه برگزار شد.

اولین جلسه اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک در سال 1399 برگزار شد

اولین جلسه اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در سال 1399 با حضور حجت الاسلام عبدالرحمن آقایی فرمانده این حوزه و اعضای آن، سی و یکم فروردین ماه برگزار شد.

مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" در پست‌بانک‌ایران برگزارشد

مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" همزمان با ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها دخت نبی‌اکرم(ص) و تجلیل از بانوان شاغل در پست‌بانک‌ایران، بیست‌و‌ششم بهمن‌ماه با حضور دکتر بهزاد شیری مدیرعامل این بانک و بانوان شاغل در واحدهای ستادی و مناطق استان تهران درسالن اجتماعات ساختمان آموزش برگزار شد.

برگزاری مراسم جشن انقلاب اسلامی توسط پست‌بانک‌ایران در هشتمین روز دهه مبارک فجر

مراسم جشن انقلاب اسلامی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب‌اسلامی‌ همانند سنوات گذشته به میزبانی حوزه‌های مقاومت بسیج پست بانک ایران، شرکت مخابرات ایران و شرکت ملی پست و با حضور خانواده های کارکنان بسیجی این مجموعه‌ها، همزمان با هشتمین روز دهه فجر درسالن شهید قندی تهران برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی خودحفاظتی توسط بسیج پسست بانک در مشهد مقدس

دوره آموزشی خودحفاظتی با حضور جمعی از اعضای گروهان عاشورا و کوثر حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در مشهد مقدس برگزار شد.

برندگان مسابقه کتابخوانی "خاطرات مستر همفر" پست بانک ایران معرفی شدند

برگزاری مسابقه تیراندازی به مناسبت گرامیداشت حماسه 9دی توسط حوزه مقاومت بسیج

برگزاری مسابقه تیراندازی ویژه خواهران بسیجی پست بانک ایران

پایگاه کوثر بسیج خواهران پست بانک ایران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقه تیراندازی ویژه خواهران بسیجی را در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی پیام برگزار کرد.

دوره آموزشی نهج البلاغه توسط حوزه مقاومت بسیج پست بانک برگزار شد

دوره آموزشی نهج البلاغه توسط حوزه مقاومت بسیج پست بانک در پانزده جلسه و تدریس حجت الاسلام محمدعلی منصوریان برگزار شد.

مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت‌ارتباطات و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه برگزار شد

مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با حضور دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران، معاونان وزیر، رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و جمعی از مدیران و کارکنان و بسیجیان این مجموعه‌ به مناسبت هفته بسیج، امروز نهم آذرماه در محوطه وزارتخانه برگزار شد.

نشست آگاه سازی و بصیرتی در پست بانک ایران برگزار شد

نشست آگاه سازی و بصیرتی با موضوع "بررسی مهمترین مسائل و تحولات سیاسی روز" در پست بانک ایران برگزار شد.

دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران: روحیه و فرهنگ بسیجی باید در سازمان‌ها و نهادها جاری شود

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسبت هفته بسیج در نشست با مدیران و کارکنان این بانک در سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهارداشت: داشتن روحیه و فرهنگ بسیجی از ارزش‌های بزرگی است که در هر سازمان و نهادی باید جاری شده تا بتوان با تمرکز و تمسّک به آن تمامی مسائل و مشکلات را مدیریت کرد.

مراسم سوگواری و عزاداری حضرت امام حسین(ع) به مناسبت اربعین در پست‌بانک‌ایران برگزارشد

به مناسبت اربعین حسینی، مراسم سوگواری و عزاداری عاشقان و محبّان حضرت امام‌حسین(ع) و یاران آن حضرت، چهارشنبه بیست‌وچهارم مهرماه مصادف با هفدهم ماه صفر در ساختمان مرکزی پست‌بانک‌ایران برگزار شد.