ارائه خدمات الکترونیک

ارائه خدمات در محل باجه ها توسط دستگاه خودپرداز و دستگاه کارتخوان شعبه ای و به صورت غیر حضوری از طریق درگاه های الکترونیکی شامل: اینترنت بانک ، همراه بانک ، تلفنبانک ، موبایل بانک ، اپلیکیشن سکه همراه و ....

شرایط و مقررات ارائه خدمات الکترونیک

دستگاه کارتخوان شعبه ای: یا دستگاه پوز شعبه ای جایگزین پین پد شعبه ای می باشد که قابلیت انتقال وجه(کارت به کارت) به سایر بانکها تا سقف ١٥٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال و همچنین پرداخت قبوض و خرید شارژ را دارا می باشد. به عبارت دیگر دستگاه کارتخوان شعبه ای یک دستگاه خودپرداز کوچک است که به غیر از پرداخت وجه کلیه عملیاتهای یک خودپرداز را انجام میدهد که به دلیل ارزان بودن آن برای باجه های روستایی که قدرت خرید خودپرداز را ندارند بسیار مناسب و کاربردی است.

 

اینترنت بانک: امکاناتی از قبیل دریافت موجودی به صورت آنلاین ، انتقال وجه بین کلیه حساب ها در بانک ، انتقال وجه از طرق پیایا و ساتنا، مشاهده صورتحساب و ... را دراختیار مشتریان قرار داده است. همچنین با استفاده از این خدمات، امکان مسدود نمودن کارت های مفقودی یا سرقتی میسر می باشد.


پست بانک کارت: کارتی است مغناطیسی که برای دریافت یا پرداخت پول به‌صورت الکترونیکی و بدون انتقال فیزیکی وجه نقد مورد استفاده قرار می‌گیرد. پست‌بانک کارت با اتصال به شبکه شتاب نظام بانکی کشور قابلیت ارایه خدمات بانکی را دارد.

 

همراه بانک: برای استفاده از این قابلیت ، بعد از نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه خود ضروریست تا به یکی از شعب بانک جهت فعال سازی مراجعه و بتواند خدمات بانکی را دریافت نماید.

 

اپ موبایلی سکه همراه: جهت تسهیل در انجام امور بانکی و در هرجایی که تحت پوشش شبکه موبایل است اپ موبایلی "سکه همراه" در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته است اعم از مشتریان پست بانک و یا افراد غیر. اپ موبایلی "سکه همراه" باعث شده بانک بیش از هر زمان دیگری در دسترس مشتریان قرار گیرد.

 

موارد مورد نیاز:

داشتن کارت بانکی معتبر همراه با رمزهای اول و دوم و همچنین داشتن نام کاربری و پسوردهای لازم برای استفاده از درگاههای الکترونیک

 

مراحل انجام کار:

  •  مراجعه مشتری به ابزارهای الکترونیک
  • داشتن کارت بانکی معتبر، همراه با رمز های اول و دوم
  •  داشتن نام کاربری وپسوردهای لازم برای استفاده از درگاههای الکترونیک
  •  ورود به درگاههای الکترونیک و اخذ خدمات