آشنایی با کارت اعتباری مروارید پلاس

کارت اعتباری مروارید پلاس پست بانک یک کارت با الگوی خاص جهت استفاده از طریق دستگاه های پایانه فروشگاهی (POS) و درگاههای اینترنتی پرداخت (IPG) در مکانهای تعیین شده با استفاده از تسهیلات مرابحه و طبق ضوابط بانک مرکزی می باشد. در این نوع کارت‌ها امکان برداشت فقط در هنگام خرید کالا و خدمات از درگاه تعیین شده اختصاصی و منتخب قابلیت مصرف دارند و امکان انتقال، برداشت نقدی و استفاده ازسایر درگاه های الکترونیکی را دارا نمی باشد. دراین فرایند، مبالغ ارائه تسهیلات مجددا بعد از خرید از طریق دستگاه و درگاه تعیین شده به حساب طرف قرارداد در بانک واریز می گردد.

  • سقف مبلغ کارتهای اعتباری مروارید پلاس 200 میلیون تومان با نرخ ترجیحی و دوره بازپرداخت 36 ماهه می باشد.

 

  • مزایای کارت مروارید پلاس برای مشتریان :

    • تهیه و خرید آسان کالا و پرداخت آن بصورت اقساطی، بهره مندی از امکانات فروشگاه ها مانند جشنواره ها و تخفیفات نقدی و امتیازات تشویقی، افزایش قدرت خرید، برخورداری از سبد متنوع کالا و خدمات، دریافت تسهیلات بدون سپرده گذاری و ...

مزایای کارت اعتباری مروارید پلاس برای فروشگاه ها و شرکتها و سازمانهای طرف قرارداد:

  •  افزایش فروش کالا و خدمات شرکتها و تولید کنندگان بدون داشتن ریسک از برگشت منابع، افزایش حجم فروش و سرعت معاملات و در نتیجه سود آوری بیشتر، تامین سرمایه در گردش کالا برای فروشندگان فعال بر اساس حجم فروش در این شبکه، امکان استفاده از طرح های تشویقی اعطای تسهیلات در صورت استفاده از پایانه های فروش پست بانک، حذف واسطه هاي غيرضروري ميان توليدكننده و مصرف كننده و جلوگيري از توسعه بي رويه واحدهاي تجاري در فضاهاي غيرتجاري فروش كالاهاي غيراستاندارد، توسعه و ترويج فرهنگ استاندارد كردن و درنتیجه افزایش مشتریان و فروش بیشتر.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب و باجه های پست بانک ایران در سراسر کشور مراجعه فرمائید.